Київ, вул. Велика Васильківська, 65, оф. 366

Дитячий відпочинок на зимові канікули. Топ 5 найкращих пропозицій.

Дитячий відпочинок на зимові канікули. Топ 5 найкращих пропозицій.

Спеціальна літня пропозиція! Поспішайте забронювати дитячий табір Артек Буковель у Карпатах за актуальною низькою ціною.

ТОП 5 найкращих пропозицій в Україні:


Що може бути приємніше, ніж літні та зимові канікули в Україні.. Але літо ще далеко, а зима вже на порозі, і де провести зимові канікули. це найголовніше питання як для хлопців, так і для батьків.
Ми хочемо, аби дитячий відпочинок на зимові канікули був веселими, цікавими, пізнавальними і з користю – це головна вимога дітей та, звичайно, батьків!

А ми в свою чергу не сиділи склавши руки та підготували найкращі пропозиції для відпочинку на зимові канікули.

Ми пропонуємо вам ТОП 5 найкращих пропозицій щодо дитячого відпочинку на зимові канікули в Україні, який був складений за відгуками дітей, батьків, туристичних компаній та дитячих організацій, з якими ми співпрацюємо. Сьогодні наші діти ростуть під час мобільних телефоном, інтернету, комп'ютерних ігор та багатьох інших продуктів технічного прогресу, і навіть ми дорослі вже не уявляємо собі життя без цих маленьких наших помічників. Часто ми стикаємося з питанням про те, що дитину не можна витягнути на вулицю, вона днями проводить біля комп'ютера. Виходить, що потрібно запропонувати щось таке, що може захопити, і відволікти від постійного сидіння в задушливому приміщенні. Але ця історія зовсім не про тих хто з року в рік проводить свої канікули в зимовому таборі «ФРІСТАЙЛ» в Карпатах.

Краса зимового лісу, дзвінкого морозного, чистого карпатського повітря та веселі ігри, квести, пейнтбол і звичайно дискотеки – які проводяться щодня, а ще відмінна компанія друзів та хлопців які приїхали вперше та найголовніше улюблені вожаті. Ось проста формула успіху цього табору, де хлопці проводять чудово свої зимові канікули у Карпатах! Приїжджають самі та беруть із собою друзів. Але, поїхати в табір можна в будь-якій, і компанія буде гарна, а що робити якщо батьки не хочуть відпустки далеко свою дитину, та й дитина в табір їде тільки вперше, тоді ми пропонуємо розглянути чудову пропозицію для того, щоб провести цікаво та пізнавально. зимові канікули під Києвом. Під Києвом спитайте ви, та саме так! Тому що з літом 2014 року там розпочав успішно свою роботу новий проект дитячого відпочинку табір «ФРЕШ».

«ФРЕШ» - все свіже, цікаве, пізнавальне та корисне. З якою програмою познайомляться діти, приїхавши відпочивати в цей табір? «Фреш» - це нові ідеї та творчий підхід найневгамовнішої команди вожатих та аніматорів. Це танцювальний клуб та студія флористики, майстер – класи з фотографії та заняття з англійської мови. А хто не мріяв у дитинстві про маленьке диво, то от чудес у цій зимовій зміні вистачає. А хіба вам не хотілося перенестися із зими в літо, хоч на один день – ndash; будь ласка. Прес-конференція з Дідом Морозом – просто. А може ви хочете в майбутньому стати бізнесменом або бізнеследі, ви зможете дізнатися про бізнес найцікавіші та мало відомі деталі. А може навіть вибрати собі бізнес на все життя. І ще багато цікавого і найголовніше на вас чекає багато сюрпризів.

А куди поїхати на зимові канікули якщо ви плануєте відпочити всім класом, чи ваш танцювальний колектив, чи спортивна секція вирішили провести час з користю для справи: вранці спортивні тренування чи танцювальні заняття, а потім можна і відпочити і на екскурсії поїхати та дізнатися багато нового та цікавого, та ще й весело час із друзями та однокласниками чудово провести, тоді вам точно підійде новий проект «ЗИМОВА БАНАНА в стилі ЕТНО» у Карпатах. Чим гарний цей проект і чому потрібно зупинитися саме на ньому, перша і найголовніша умова – ndash; ця програма розрахована тільки для організованої групи, які ставлять перед собою завдання виїхати всі разом, оздоровитись, провести тренування чи репетиції та побувати на зимові канікули в Карпатах, познайомитися зі звичаями, традиціями та історією цього дивовижного куточка нашої Неньки.

Всі ці програми розраховані на 7 днів перебування дітей у таборі, а що робити, якщо батьки планують відправити дитину до табору до Нового року або вони запланували відпочинок всією родиною на Різдво, а дитина проситиметься у зимовий табір, це не біда. Є чудова можливість вирішити і це питання і тоді пропонуємо вам розглянути пропозиції наших давніх друзів та партнерів, табору який знаходиться в безпосередній близькості від Гірськолижного туристичного комплексу Буковель. це зимовий дитячий табір « Петрос». Хороші умови для проживання, відмінне харчування для дітей та активна програма табору будуть корисні усі від 7 до 16 років. Вся насичена та цікава програма проходить в Івано-Франківській області, походи та екскурсії та виїзди на лижах і навіть стрілянина з лука.

А ось якщо ви там вже були і хочете змінити місце розташування, але найголовніше для вас – ndash; це надійний та перевірений табір та програма щоб не підвела – тоді вам точно потрібно їхати в табір Карпатська Казка, який запрошує всіх на зимові канікули 2021 року в Закарпатті, в безпосередній близькості від гірськолижного комплексу Подобовець. Всього 10 днів проведених у цьому дивовижному таборі подарують вам заряд бадьорості, гарного настрою та нових друзів. Чим цього року дивуватиме Вас «Карпатська Казка» - це нові екскурсії, знайомство з історією та традиціями Закарпатського краю, підкорення гірських вершин та екскурсія до водоспадів, зимовий лов форелі, ну і звичайно ж весела зустріч Різдва з конкурсами, піснями, колядками та дискотекою для всіх до самого ранку!

Який би дитячий відпочинок на зимові канікули 2020 ви не вибрали - він буде веселим, корисним, захоплюючим, а головне незабутнім!


І нехай це будуть найкращі зимові канікули для вас!