Київ, вул. Велика Васильківська, 65, оф. 366
Види відпочинку
Літні Табори
/ Дитячі Табори в Карпатах / Артек Буковель Озерний Дитячий Табір у Карпатах 2023

Артек Буковель Озерний Дитячий Табір у Карпатах 2023

SPO: 164
Країна: Україна
Маршрут: Київ - Буковель - Київ
7 днів
ТранспортАВТОБУСПОЇЗД
ГотельХарчуванняДати виїздуВартість
табір у комплексі Буковель5-разове
уточнюйте
від 14350 ₴
Замовити тур
Програма туру

Артек Карпати Буковель Міжнародний дитячий табір

Дитячий Табір Артек Буковель в Карпатах – це унікальне місце для відпочинку в Карпатських горах.

Проживання недалеко (300 м) від красивого гірського озера.

У програмі табору – заняття з техніки гірського туризму: «Альптехніка», «Скеледром», «Вузли», «Навісна переправа»; туристичні змагання, творчі, спортивні та інтелектуальні конкурси, геокешинг, креатив-паті, дискотеки, туристичні квести, фольклорна вітальня, ерудит-марафони, артеківські масовки. Всіх, хто хоче стати сміливим, загартованішим, більш самостійним і відповідальним – запрошуємо до нас!

Проживання – в 300 м від красивого гірського озера в 4-місних наметах, що розміщені на спеціально підготовленому майданчику, який облаштований усіма зручностями: душ, туалет, умивальник.

Вік дітей: 10 -17 років.

Тривалість: 7 діб.

Місце розташування: ТК «Буковель» неподалік (300 м) гірського озера площею близько 7 га. Реєстрація до табору здійснюється на паркінгу №1.

Проживання: проживають в 4-місних наметах, на спеціально підготовленому майданчику, який облаштований усіма зручностями: душ, туалет, умивальник.

Харчування: діти харчуються 5 раз на день – збалансоване харчування згідно нормативних стандартів  харчування дітей у таборі, програма харчування узгоджується та завіряється відповідним контролюючим органом.

Харчування дитини в день приїзду у табір розпочинається з обіду. У день закінчення таборової зміни дітям надається тільки сніданок. У випадках, коли батьки не встигають забрати дитину із табору після 12:00, обід та вечеря оплачуються додатково у закладах харчування. Батьки зобов’язані попередити адміністрацію табору заздалегідь.

Медичне забезпечення: лікар, медсестра, медикаменти.

Артек Буковель Озерний Дитячий Табір у Карпатах 2023
Артек Буковель Озерний Дитячий Табір у Карпатах 2023

Всі дитячі табори в Карпатах дивіться тут

1 зміна «Дженга: крок за кроком до вершини»

1 серпня – 8 серпня

Граємо за класичними правилами: аби вежа ставала все вищою – робимо впевнені кроки уперед і… от ми стали вищими і ближче до мети. Отак і з табірним життям – ми будемо ходити у походи, можливо, спочатку буде дещо незвично, але після досягнення вершини уся втома зникне.

У таборі ж, ми щоденно між загонами гратимемо у гігантську дженгу, зустрічатимемо перші зорі біля ватри, співатимемо артеківські пісні та будемо ділитися незбагненними історіями. А на загін, який проявить найкраще майстерність у грі, чекатиме приємний сюрприз.

Озерний - це не тільки намети, ватри, дружня атмосфера, це й дух авантюризму та пригод, яких Ваша дитина заслуговує!

Основні заходи: табірні: церемонія відкриття зміни «Level 1», творчі презентації загонів «Ми в грі», тік ток портфоліо «Озерні пригоди», пізнавально-розважальний квест «Артек-Буковель» - табір, у якому народжуються легенди», ігролад «Світлофор ігор», UA day, талант шоу «Зірковий шлях юних артеківців», конкурс відеороликів «Кожен день – нова гра», еко акція «Пластикова грамотність», спортивне орієнтування, туристична гра «ТурГрад», спортивні рекорди, караокевечір «Хіти табору», походи в гори та на полонини, дискотеки, стартін та масовки, лайтбол, церемонія закриття зміни «На вершині»; загонові: тімбілдинг «Один за всіх», факторія «Права тварин», криголами «Нам треба жити кожним днем».

2 зміна «Озерний трейл»

9 серпня – 16 серпня

Ми за активний відпочинок та оздоровлення Ваших дітей. Саме тому кожен день зміни буде насиченим на заходи та події, які спрямовані на всебічний розвиток Вашої дитини та її оздоровлення. Поєднання безпеки, якісного харчування, оточення таких же активних та цікавих товаришів – це і є основні складові хорошої зміни, і більше того, у кожного з’явиться бажання повернутися сюди знову і знову. «Озерний трейл» – це шанс відкрити нові здібності! І повірте, Ваші діти зрадіють досягнувши вершини.

Саме під час цієї зміни артеківці відкриють для себе нові маршрути та краєвиди, яких ще не бачили раніше. Тематика зміни і саме завдання табору спрямовані на те, щоб діти вчилися ставати самостійними, активними та розвивали у собі бажання досягати зазначеної мети

Основні заходи: табірні: церемонія відкриття зміни «На глобусі «Озерний» мерехтить», творчі презентації загонів «Усі на старті», тік ток портфоліо «Команда: кроки до успіху», пізнавальнорозважальний квест «Артек-Буковель» - табір, де живе дитинство», ігролад «Ігровий оазис», талант шоу «Море талантів», вітрина ремесл «Час проявити себе», UA day, творчий бенефіс «Суперсила нашого загону», еко акція «Зелене середовище», спортивне орієнтування, туристична гра «ТурГрад», спортивні рекорди, караоке-вечір «Гучність на повну», походи в гори та на полонини, дискотеки, стартін та масовки, лайтбол, церемонія закриття зміни «За крок до фінішу»; загонові: тімбілдинг «Ламаючи лід», факторія «Чи повинні школи сприяти вивченню інших мов, окрім англійської?», криголами «Зроби крок і дорога з’явиться».

3 зміна «Ідентифікатор блакитно-жовтий»

17 серпня – 24 серпня

Кожен з нас розуміє, що виховання патріотичних почуттів є базою для формування світогляду та розвитку загальнолюдських цінностей дитини. Не забуваймо, що патріотизм живе не лише у віршах українських класиків, також він оселився і в таборі «Озерний»: тут ми наголошуємо дітям, що слід оберігати нашу унікальну природу, адже в кожному листочку та комашці – наша Батьківщина; її голос лунатиме під гітару біля ватри; її образ закодований у смерекових горах. Більшість заходів зміни будуть побудовані на патріотичній тематиці.

Як завжди на дітей чекатимуть безперевні розваги та походи: підйом на гору Буковель, проходження мотузкового парку, похід на полонину Блажів, Ритеза та гори Синяк, Довга, відвідування етнопарку «Гуцул Ленд». Кожен день розпланований так, аби жодної вільної хвилини!

Основні заходи: табірні: церемонія відкриття зміни «Діти «Артек-Буковель», творчі презентації загонів «Все починається з маленьких кроків», тік-ток портфоліо «Ми діти твої, України», пізнавальнорозважальний квест «Артек-Буковель» - енциклопедія традицій», ігролад «Ігровий калейдоскоп», UA day, талант шоу «Таланти серед нас», вітрина ремесл «Країна талантів», конкурс інсценізованої пісні «І б’ється серце – ожива», еко акція «Жовтий+блакитний=зелений», спортивне орієнтування, туристична гра «ТурГрад», спортивні рекорди, караоке-вечір «Плейлист хітів», походи в гори та на полонини, дискотеки, стартін та масовки, лайтбол, церемонія закриття зміни «Дяка літу за яскраві моменти»; загонові: тімбілдинг «Сполуки, що викликають реакції», факторія «Моя суперсила», криголами «Будь собою»

Артек Буковель Озерний Дитячий Табір у Карпатах 2023
Артек Буковель Озерний Дитячий Табір у Карпатах 2023

Перелік документів, які повинна мати дитина для участі в табірній зміні: 

 • копія свідоцтва про народження;
 • поліс (свідоцтво, сертифікат) медичного страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією-партнером на території України (асистанс). Зазначений поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування повинен діяти протягом строку перебування дитини у закладі оздоровлення та відпочинку та передбачати можливість отримання відшкодування у цей період (франшиза по дням);
 • медична довідка форми № 079/о;
 • довідка про щеплення;
 • довідка про епідеміологічне оточення. Довідка надається дільничним лікарем, в якій вказується епідеміологічний стан дитини (наявність/відсутність педикульозу, шкірних  захворювань, тощо), довідка  не має  встановленої форми. Дійсна 3 дні з моменту видачі.

Увага! В разі відсутності хоча б одного з документів, дитину не зможуть прийняти в табір.

У вартості враховано:
 • Проживання в 4-місних наметах, на спеціально підготовленому майданчику, який облаштований усіма зручностями: душ, туалет, умивальник
 • Харчування
 • Педагогічна програма табору
 • Оздоровчі процедури
Додатково сплачується:
 • Залізничний проїзд Київ - Івано-Франківськ - Київ - 3000,00 грн.
 • Страховой поліс
версія для друку
Види відпочинку
- Україна - Італія - Франція - Чехія - Угорщина - Австрія - Румунія
- Англія - Іспанія - Хорватія
- Болгарія - Греція - Черногорія - Іспанія - Італія
- екскурсійні тури
Медичне cтрахування