Київ, вул. Велика Васильківська, 65, оф. 366

Туристичний оператор «Плеяди-Тур»

Туристичний оператор «Плеяди-Тур»

Наша туристична компанія успішно працює на туристичному ринку України з 2002 року.

Офіс туристичного оператора «Плеяди-Тур» розташований у діловому центрі  Києва за адресою: Україна, м. Київ, вул. Велика Васильківська 65, офіс 366. тел. +38-096-888-07-07; 044-592-36-11

Що Ви отримуєте оформляючи путівку через туристичну компанію "Плеяди-Тур":

1. Вибір. Ми працюємо лише з перевіреними роками партнерами з бездоганною репутацією. На відміну від багатьох турагентів при бронюванні туру, ми повідомляємо Вам приймаючу сторону. Крім того, ми можемо відправити Вас через того туроператора, через якого Ви вже їздили або який вселяє Вам більше довіри.

2. Конкурентність ціни при збереженні якості обслуговування. В нас працює програма лояльності постійних клієнтів. Ми прийшли на туристичний ринок не один сезон і зацікавлені, щоб Ви приходили до нас знову і знову. Ми цінуємо наших постійних клієнтів.

3. Надійність. Ринок туристичних послуг дуже динамічний. Періодично розоряються та згортають свою діяльність, як дрібні, так і великі компанії. Багато хто з них здавався надійним пересічному туристу і навіть займав верхні рядки в обсягах продажу. Тільки постійний моніторинг ринку та знання його "підводного каміння" дозволяє нам оберігати своїх клієнтів від зіпсованого відпочинку, втрати часу та грошей.

4. Об'єктивність інформації.  Головне наше завдання - надати об'єктивну інформацію про всіх туроператорів, яка в першу чергу ґрунтується на відгуках наших клієнтів.· Ви самі вибираєте співвідношення ціни та якості подорожі. Ми лише попереджаємо і рекомендуємо.

5. Захист своїх інтересів. Великі туроператори працюють за потоковою системою та приватні особи для них лише побічний заробіток. Часто зустрічаються нарікання на некоректне ставлення до клієнта персоналу та байдужість у разі спірних питань. Це не дивно, адже для них втрата одного клієнта нічого не означає. Інша справа, коли турист їде через туристичну компанію, яка постійно надає клієнтів. У цьому випадку туроператору вигідніше піти на поступки, ніж втрачати партнера.

6. Професіоналізм. Ми працюємо на туристичному ринку понад 20 років, за цей час наші співробітники неодноразово побували в різних країнах, проінспектували тисячі готелів. Багато наших клієнтів вдячні нам за нашу роботу.

7. Універсальність. Вам легко та зручно вибрати тур, тому що ми використовуємо найсучасніші технології. Всю інформацію про свою майбутню подорож Ви можете отримати прямо у нас на сайті. На сайті розміщено лише актуальні пропозиції. Ви можете також поставити запитання нашому консультанту на e-mail: pleyady-tour@ukr.net або в режимі реального часу.

8.З 2010 року компанія почала активно просувати на Українському ринку тури у важкодоступні куточки нашої планети на Північний полюс і у високі широти Арктики, інші дикі та маловивчені куточки нашої планети. Наші партнери є членом Міжнародної Асоціації Туроператорів Антарктики та членом Міжнародної Асоціації Туроператорів Арктики. Більшість пропонованих нами круїзів існують на ринку досить давно, але все ж таки залишаються місця в яких побувало лише кілька тисяч людей. Наші менеджери по роботі з клієнтами звернуть вашу увагу на можливі незручності, якщо вони існують. Тільки так можна гарантувати, що реальність виправдає (а то й перевершить) очікування. Тільки так можна очікувати на позитивні відгуки наших мандрівників. Тільки так можна очікувати, що наші мандрівники ще не раз прийдуть у нашу компанію за новими ПРИГОДАМИ В АТМОСФЕРІ КОМФОРТУ.

9. З жовтня 2016 року наша компанія стала офіційним представником готелю CLUB BORAN MARE  BEACH 5*, Туреччина . І ми всіляко намагатимемося, щоб відпочинок в нашому готелі проходив для Вас із задоволенням і комфортом. Ми турбуємося про те, щоб нічого не затьмарювало ваш відпочинок у нашому готелі.

10. Індивідуальний підхід. Кожен клієнт для нас – індивідуальний. Головне для нас надати Вам можливість добре відпочити і для кожного нашого клієнта відпочинок буде особливим.

11. Довіра. З 2017 року ми є офіційним партнером Міжнародного дитячого табору Артек Буковель. І надаємо унікальну послугу доставки дітей до таборів Артек у Карпатах. Нам довіряють безцінних.

Пам'ятайте, що Ваш відпочинок починається вже у нас в офісі.