Київ, вул. Велика Васильківська, 65, оф. 366
Види відпочинку
Літні Табори
/ Дитячий відпочинок / Міжнародний Молодіжний Мовний центр в Хорватії

Міжнародний Молодіжний Мовний центр в Хорватії

SPO: 182
Країна: Хорватія
Маршрут: Спліт
14 ночей
ГотельХарчуванняДати виїздуВартість
Міжнародний молодіжний центр 3-ьох разове 28.07.2024; 11.08.2024
від 2255 €
Замовити тур
Програма туру

Міжнародний молодіжний центр в Хорватії

з вивченням англійської мови


Адріатичне Море – Хорватія

 

Молодіжний центр, створений тридцять років тому на прекрасному березі Адріатики в Хорватії. Ідеальне місце для відпочинку – море, сонце, гальковий пляж з водним парком розваг, сосновий ліс. За ці роки в таборі встигли відпочити 580 000 відпочиваючих з різних країн (Італія, Франція, Німеччина, Іспанія та інші), які запам'ятали чудово проведене літо разом із друзями, педагогами, аніматорами, сонцем та чистим морем.

Унікальність табору в тому, що тут можна не лише займатися, причому в цікавій ігровій формі та на відкритому повітрі англійською мовою, а й записатися до однієї з творчих студій. Кожна дитина, якщо є бажання, може взяти участь у зйомці фільму - в якості режисера або оператора, сценариста або актора, а може спробувати зняти власний музичний кліп. Мовами з дітьми займаються викладачі із різних країн Європи - Великобританії, Франції, Іспанії, Італії. Втім, "державною" мовою тут вважається англійська, і всі спільні заходи проводяться цією мовою. В вільний час - футбол, волейбол, теніс, водне поло, веслування, дайвінг та багато інших видів спорту.

Розташування Табору та Безпека

Молодіжний центр розташований в чудовому регіоні Центральної Далмації, розташований недалеко від відомого міста Хорватії – Спліт, який знаходиться за годину їзди до аеропорту. На цей раз ми розташовуємося в районі Шибеника - в Лушу в Бродариці. Курорт представляє собою пологий схил біля затоки Морін. Розташування в центрі Центральної Далмації пропонує незліченні можливості - у приємній середземноморській обстановці недалеко від культурних центрів (Шибеник, Задар, Трогір, Спліт ...), національних парків, природних парків та унікальних островів (Н.П. Крка, Н.П. Паклениця, Н.П.) Корнати, Н.П. Плитвицькі озера, Парк природи або Велебіт ...). Навпроти Бродаріци знаходиться острів Губки або Крапандж, найнижчий острів Адріатики. Район Центральної Далмації зберігає понад 200 історичних місць, що збереглися з давніх - давен (доісторичні формації, Римські саркофаги, мозаїки, костели). Також регіон Центральної Далмації відомий своїми найбагатшими сосновими лісами з віковими деревами, кришталево чистим Адріатичним морем та бездоганною екологією. Ця унікальна комбінація переваг, притягує тисячі дітей та підлітків щороку приїхати до Молодіжного Центру для відпочинку.

Розташування табору вибрано спеціально для відпочинку дітей та молоді, оскільки відповідає всім умовам безпеки, спокою та ідеальних кліматичних умов. Табір розкинувся поблизу найчистішого берега моря та галькового пляжу, який віддалений за 30 метрів від бунгало, де мешкають діти. До розпорядження дітей, що відпочивають всілякі спортивні та ігрові майданчики (футбол, баскетбол, волейбол, біг, настільний теніс, бадмінтон, водні види спорту – плавання, веслування, водне поло, дайвінг). Водний парк розваг із 60-метровими водними гірками, трамплінами, водними атракціонами (гойдалка, банани), водним поло. Ресторан, піцерія, обмінний пункт, мед пункт, зал комп'ютерних ігор, диско клуб, творчі гуртки. Територія табору закрита для сторонніх відвідувачів та охороняється цілодобово. Для турботи відпочиваючих та безпеки працює сервісна служба, до якої входять: охоронці, лікар та медсестра, рятувальна служба на пляжі. Також діти постійно перебувають під наглядом досвідчених педагогів, психолога, аніматорів.

Протягом перебування у таборі, усі учні застраховані. Табір знаходиться під відеоспостереженням. Перша допомога надається в кемпінгу, а чергова поліклініка знаходиться за 5 хвилин їзди на автомобілі від курорту. Відкриття ..... чому Далмація знову є найкращим місцем у світі. Жити та відкрити для себе Далмацію через цікаві екскурсії та заходи. Крім культурних центрів Спліт, Задар, Шибеник та Трогір, є також Національний парк Крка, Водоспади Крка и острів Губка Крапань, які ви можете випробувати та відкрити для себе самі.

Міжнародний Молодіжний Мовний центр в Хорватії
Міжнародний Молодіжний Мовний центр в Хорватії

Розміщення

Діти розміщуються у будиночках – бунгало, у тіні багатовікових сосен у селищі Луша в Бродариці неподалік курорту Соляріс. Це єдине поселення такого типу на Адріатиці, призначене виключно для обслуговування дітей та молоді.
У кожному бунгало є кімната для керівника , який знаходиться з дітьми 24 години на добу. У номерах є чотири ліжка, окремий туалет та душ. Керівники у двомісних номерах. Курорт має власний пляж та оточений сосновим лісом. У центрі є басейн. На курорті 200 дітей, є відкриті та закриті навчальні заклади, дискотека, кімната розваг, кінотеатр під відкритим небом та амфітеатр для розваг та змагань.
 
ПЛЯЖ
Табір має власний гальковий пляж, розташований за 30 метрів від будиночків, де мешкають діти. Великий водний центр (водні трампліни, гірки, ігри, банани, надувні човни).  У розпорядженні дітей користування пляжем та аквапарком безкоштовне. На пляжі працює рятувальна служба.

Харчування
Харчування: повний пансіон (сніданок, обід, полуденок, вечеря), різноманітне збалансоване харчування,  в меню включають свіжі фрукти, овочі.

Дозвілля
Особлива увага приділяється заняттям із дітьми. Педагогічні програми розроблені з урахуванням вікових та психологічних особливостей дітей та спрямовані на повну зайнятість вільного часу кожної дитини. Програми спрямовані на фізичний, розумовий розвиток, дозволяють розвинути їхній творчий потенціал.
Щодня із дітьми працює група аніматорів. Оскільки це міжнародний табір – основна мова англійська. З дітьми працює персонал: гід, педагог, психолог та супроводжуючий.
Кожен із дітей може вибрати для себе цікаве для нього заняття – курси іноземних мов, гуртки творчості, різні види спорту та ігри, купання в морі, дискотеки, розважальні програми та багато іншого. Випробуйте свою літню пригоду - сонце та море і веселощі в красі Далмації. Виберіть одну із 11 програм, і у свій вільний час прийміть участь в екскурсіях - Спліт, Трогір, Шибеник, Крапань, а також у заходах - пейнтбол, стрільба з лука, пневматична рушниця, труби, водний мотоцикл, парк пригод на блискавці, рафтинг, картинг ...

LEARN ..... щось нове - виберіть одну з 11 програм англійською мовою.
У таборі ви можете обрати одну із програм на тиждень. Голландську Академію англійської мови очолюють носії мови та кваліфіковані викладачі англійської мови.
У вільний час ви проводите безліч спортивних, творчих та веселих заходів, вікторини, турніри, ігри ... Усі ці заходи сприяють впевненості у собі та спілкуванню.

Сплав річкою Цетіною. Вражаючий досвід рафтингу. Найдовша річка у Далмації.
Екскурсія розрахована на пів дня. Плавання, легкі стрибки зі скелі.

Шибеник фото полювання за скарбами. Розкрийте секрети середньовічного міста. Знайди скарб раніше за всіх. Кращий спосіб відкрити для себе Шибеник.

Полігон пригод - стрільба з пневматичної зброї та стрільба з лука. Навчайтеся новим і цікавим навичкам, весело проводячи час.

Пейнтбол. Справжня природа. Командні змагання, адреналін.

Трогір фото полювання за скарбами. Знайти всі відомі секрети, перш ніж їх знайде хтось ще. Шопінг та огляд визначних пам'яток.

Іди на картинг.  Справжній заряд адреналіну для вас та ваших друзів.

Адреналіновий парк - низькі та високі канати з блискавкою. Відвідайте Біоград. Спробуйте 130 доріжок, 20 спусків на блискавці завдовжки від 20 до 170 метрів.

Спліт - огляд визначних пам'яток та шопінг. Палац Діоклетіана.

Водні лижі та труби. Морська Пригода Адреналіну.

Національний парк Крка. Досвід чарівної природи. Наукового, культурного, освітнього та рекреаційного призначення.

Підводне плавання. Практика плавання та дайвінгу з обладнанням. Включає трубки та ласти.
База для підводного спорту.

Губка Острів Крапандж. Найменший і найбільш населений острів на Адріатиці.
Острів багатовікових традицій дайвінгу та виробництва губки.

 

Оксфорд академія
Інтенсивний курс англійської мови  40 шкільних занять зранку + 5 шкільних занять вдень, які проводяться носіями мови та викладачами англійської мови із різних країн світу. Використовується оригінальна література Oxford, Longman та Cammbridge University Press.
! Групи поділяються за віком та рівнем попередніх знань. Першого дня учні пишуть початковий тест оцінки, після чого вони мають можливість змінити рівень на вищий чи нижчий.
! Заняття проводяться на відкритому повітрі з особливим акцентом на спілкування - ігри, пісні, цікаві заходи, парна роботa, груповa роботa. З іншого боку, перше викладання містить граматичні структури. У другій половині дня  кумедний час, зазвичай заняття для всієї групи. 
Наприкінці літнього табору для дітей та молоді пишеться заключний тест, після чого учні отримують сертифікати.
Фото та відео академія
Це майстерня  для сценаристів, акторів, продюсерів, режисерів ... Кожен знайде своє місце. За допомогою керівників-професіоналів, група створить сценарій короткого фільму, зробить все необхідне, зробить режисуру, зіграє ролі та зніме. Тут багато маленьких шедеврів. Найскладніше – узгодження теми - чи це буде пригода, комедія, фільм жахів чи бойовик!
Зверніть увагу, що багато учасників літнього табору часто опиняються в прицілі  табору- папараці  та побачать себе на сторінках. "жовтої преси"!
Aкадемія спорту

Ласкаво просимо на семінар для всіх спортсменів,
Summer camp - Sport Academy і тих, хто не хоче турбувати себе вивченням мови, а більше хоче насолоджуватися сонцем, морем і спортoм. Цей семінар є найбільш розслаблюючим, тому, будь ласка, включіть його в свій план.
У літньому таборі для дітей та молоді  спорт все англійською мовою!
    Існує дві системи роботи семінару. Перша система являє собою поєднання всіх видів спорту - на землі і в морі. Протягом тижня участникам будуть представлені базові oснови та пройдуть матч-турніри з різних видів спорту - волейбол, футбол, баскетбол, гандбол, бадмінтон, пригод полігон, естафети, міні-гольф, стрільба з лука, настільний теніс... на землі, а також плавання, підводне плавання, водне поло, волейбол у воді, стрибки у морі, катання на човнах ... в морі.


Junior Animator Academy
Навчіться бути аніматором та приєднуйтеся до нашої команди  в організації анімаційної програми табору. Отримайте цінні знання та досвід, які надалі знадобляться в вашій майбутній професіональній кар'єрі та роботі.
Разом з аніматорами-керівниками організовуватимеш щоденні спортивні та розважальні заходи, конкурси, ігри на пляжі ... в той же час і спробуєш себе в акторській майстерності, співі, танцях, веденні радіо програм, керуванні facebook акаунтом, а ввечері і в управлінні програмою :)
Це реальна річ для Вас!?
    Якщо ти веселий, якщо ти старше 16 років і тобі хочеться провести активний відпочинок.
    Якщо ти говориш англійською, ти спортсмен і хочеш отримати цінний досвід і знання, які в майбутньому дозволять тобі отримати додатковий дохід, працюючи в якості туристичного аніматора чи дитячого аніматора.
    Якщо ти хочеш спробувати свої сили на сцені та перемогти страх перед публічними виступами, і тим самим завоювати довіру та безцінний досвід для майбутньої кар'єри.
Участь та успішне здійснення програми Junior Animator є чудовим орієнтиром, тому що ми завжди шукаємо кваліфікованних співробітників для роботи у наших літніх програмах. Найкращим кандидатам по досягненню повноліття буде запропоновано місце аніматора у нашій команді.

Розпорядок дня:
    Уроки мови заплановані у першій половині дня, учням також відведено годину чи дві для відпочинку, щоб взяти участь в іграх на пляжі чи просто відпочити та розслабитися між уроками.
   У другій половині дня, наші аніматори організовують багато веселих заходів, турнірів та змагань, кульмінацією яких стають Олімпійські ігри - це спортивний захід на швидкість, спритність та набуті спортивні навички, де учні представляють та вболівають за свою команду.
   Щовечора організовуємо розваги та спектаклі з музикою і танцями на пляжі або на дискотеці. Двоє щасливих конкурсантів стануть королем та королевою, Міс та Містер усього табору. Ми також підготували нічне купання, пікнік на пляжі, фестиваль кіно на відкритому повітрі, караоке та багато інших розваг ...

daily activities

    08:00 - підйом
    08:30 - сніданок
    9:00 до 10:30 Урок 1
   10:30 до 12:00 Вільний час, плавання, пляжні ігри
   12:15 до 13:15 Урок 2
   13:30 - Обід
   14:15 до 15:15 3-й урок - творчий
   15:15 до 18:00 Вільний час (спорт, плавання, змагання...)
    18:00 до 19:00 Олімпіада
    19:30 - вечеря
    21:00 - веселощі та забави!!!
    23:30 - На добраніч, табір!

Вільний час
Вранці, крім насичених занять, учні також можуть викроїти годину-дві для участі в пляжних іграх, або просто відпочити між своїми уроками та гуртками.
Вдень група аніматорів організовує веселі щоденні вистави за участю відпочиваючих – це змагання та турніри, після яких кожна команда заробляє собі бали.
Щовечора удосталь музики і танців, організовуються вечірки та вистави на пляжі або в диско клубі. Кожен із дітей може стати Королем або Королевою, Міс або Містером табору. Також організовуються вечірні купання, пікніки на пляжі, караоке-шоу та кінотеатр просто неба.

Міжнародний Молодіжний Мовний центр в Хорватії
Міжнародний Молодіжний Мовний центр в Хорватії

Вартість двотижневої програми

для підлітків від 12 до 17 років

  ЛІТО - 2024

ціни вказані за 1 особу в євро!!!

№ п-п

Початок зміни

Закінчення зміни

Кіл-ть ночей

Ціна  за 1 особу

1.

23.06.2024

07.07.2024

14 ночей

від 2255 євро

2.

07.07.2024

21.07.2024

14 ночей

від 2385 євро

3.

14.07.2024

28.07.2024

14 ночей

від 2385 євро

4.

28.07.2024

11.08.2024

14 ночей

від 2385 євро

5.

11.08.2024

25.08.2024

14 ночей

від 2255 євро

Оплата здійснюється в гривнях по комерційному курсу на день оплати!!!

Наша офіційна мова - англійська.

 

Хороший відпочинок і божевільні друзі = чудові спогади!

У вартості враховано:
 • Проїзд автобусом по маршруту Київ-Спліт-Київ у супроводі стюарта
 • трансфер з Спліта до табору і на зворотньому шляху   
 • Перебування дітей 12 - 17 років у літньому таборі
 • 4-х місні номери з туалетом та душем
 • викладачі розміщуються у номерах з 2 або 3 ліжками
 • Повний пансіон з 3 разовим харчуванням (вибір з 3 меню)
 • 11 одноденних екскурсій:  
 • Адреналін-парк - низькі та високі мотузки з тросом
 • Соляріс аквапарк Амадрія
 • Джеймс бонд - турнір зі стрільби з рушниці
 • рафтінг
 • Острів Крапань із галереєю губок
 • пейнтбол
 • Національний парк водоспадів Крка
 • місто Спліт шопінг + картинг    
 • водний атракціон труба та гідроцикл
 • парк розваг Мирновець
 • місто Задар
 • інтенсивний мовний курс або творчі майстерні - 20 уроків по 45 хвилин на тиждень
 • використання всіх спортивних майданчиків
 • Безкоштовне використання морського парку розваг  
 • розважальні та анімаційні заходи
 • ігри, турніри та шоу
 • увечері-дискотека
 • Безкоштовна школа плавання для тих, хто не вміє плавати
 • Медичне обслуговування на острові
 • Рятувальник на пляжі та нічний охоронець
 • Податок на додану вартість (ПДВ)
Додатково сплачується:
 • Авіапереліт
 • супровід дітей керівником в обидві сторони можливий при групі - 5 осіб. Вартість на одну особу складатиме 160 євро.

 

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
  Чинний закордонний паспорт (дата закінчення терміну дії паспорта має бути не менше 90 днів з моменту повернення в Україну);
    Свідоцтво про народження.
    Для неповнолітніх дітей, які не досягли 16 років, що вирушають у поїздку не з батьками, необхідно надати:  дозвіл на виїзд (довіреність) від обох батьків, завірена у нотаріуса , на представника авіакомпанії ;
    Медична довідка про стан здоров'я дитини;
    Анкета, заповнена батьками.

версія для друку
Види відпочинку
- Україна - Італія - Франція - Чехія - Угорщина - Австрія - Румунія
- Англія - Іспанія - Хорватія
- Болгарія - Греція - Черногорія - Іспанія - Італія
- екскурсійні тури
Медичне cтрахування