Киев, ул. Шота Руставели, 39-41, оф. 210
рус
укр
Виды отдыха
Автобусные туры по Украине
/ Корпоративный туризм / Яскравий та цікавий тур вихідного дня

Яскравий та цікавий тур вихідного дня

SPO: 244
Страна: Украина
Маршрут: Добропарк – Страусина ферма "Долина страусів"- Віктория фільм Студія
1 день
ТранспортАВТОБУС
ОтельПитаниеДаты выездаСтоимость
---на выбор
уточняйте
от 750 ₴
Заказать тур
Программа тура

09.00 Виізд  из Киева комфортабельным автобусом

Перша наша зупинка – унікальный парк під назвою «Добропарк» ( 2 години)

Під Києвом з'явився унікальний парк, де вже цієї весни можна буде побачити алею з тюльпанів завдовжки в більш ніж у вісім кілометрів, а також відпочити від міської суєти і подихати свіжим повітрям.  Над створенням місця для відпочинку працювали півтора року. Більша частина часу пішла на облаштування рельєфу і струмків. Загальна площа парку дорівнює 400 футбольних полям. Там уже висадили близько 44 тисяч дерев і кущів (рослинам по 10-15 років), облаштована система поливу завдовжки в 38 кілометрів, висаджено 13 гектарів газонів.

У парку з'явиться лавандова, гортензієва і самшитова долини, а також "долина Любові" з романтичними арт-інсталяціями та квітковими композиціями у вигляді величезних сердець. У планах створити тут цілу долину трав і долину з квітучих дерев. До речі, на ній передбачається висадити 15 видів дерев, які цвітуть навесні: бузок, магнолія, сакура, декоративні яблуні, груші, сливи.

До речі, в парку знайдуть своє місце і великодні інсталяції у вигляді розмальованих величезних яєць і великодніх зайців, які раніше виставлялися на Софійській площі в рамках фестивалю писанок.

Крім іншого, новий парк хочуть зробити заміською ботанічною резиденцією для київських студентів і школярів. Тут вони отримають можливість займатися селекцією рослин, живцюванням дерев і кущів, зможуть самі поливати і доглядати за рослинами.

Яскравий  та цікавий тур вихідного дня
Яскравий  та цікавий тур вихідного дня

Наступна  наша зупинка - Страусина ферма «Долина страусів» (2 години)

Ферма розташована в одному з мальовничих куточків Київської області - всього за півгодини їзди від столиці.

Унікальна 30 хвилинна прогулянка по фермі, під час якої Ви побачите, як живуть самі великі птахи на планеті «африканські страуси». Професійний Гід проведе захоплюючу екскурсію і розповість все про спосіб життя страусів в дикій природі і про те, як вони пристосувалися до життя в Україні. Під час екскурсії ви зможете поспостерігати за життям сім'ї страусів, дізнатися більше про звички й особливості цих птахів, побачити їхні кумедні й дивні "танці" під час шлюбного періоду. Також вам розкажуть багато цікавої інформації про історію страусиної ферми.

Після екскурсії по страусиній фермі, можете вирушити у міні-зоопарк. Тут можна покататися на верблюдах або осликах (правда, це дозволено тільки в суху погоду, так само, як і катання на страусах), побачити різноманітних тварин і птахів.

Також буде можливість скоштувати  ексклюзивні страви з м'яса страуса в ресторані «Долина страусів»

Яскравий  та цікавий тур вихідного дня
Яскравий  та цікавий тур вихідного дня

Третя наша зупинка -  Віктория фільм Студія ( 30-40 хв.)

Дивовижної краси замок ховається близько звичайної дороги біля Києва. Це приміщення найвідомішою і великої кіностудії міста - Victoria Film Studios.

Victoria Film Studios - величезна виробнича територія, яка займається створенням кінокартин. Для цього студія оснащена всім необхідним обладнанням, а також різними локаціями, які видно, навіть якщо не заходити на територію. Це «Тюрма», «Озеро», «Поле», «Село», «Старе місто» та інші. Сама студія виглядає як знаменитий Диснеївський замок - вежі, овиті плющем, химерні фігури дерев ... Створюється відчуття, що з віконця ось-ось вигляне принцеса, а до самого замку прилетить дракон! Зустрічають приїжджих триметрові скульптури Чужого і Хижака з однойменних фільмів.

Сфотографувати палац потрібно обов'язково - подібної споруди не знайти у всій Україні

Victoria Film Studios - незвичайна будова, з особливою атмосферою - поруч з ним створюється відчуття, ніби ви опинилися близько знімального майданчика в Голлівуді.

20.00 Повернення до Києва

версия для печати
Основные направления