08.00 Виїзд Київ - Полонне. Ця подорож, розкриє вам історію порцеляно-фаянсової промисловості в Україні.
12.00 Прибуття в м. Полонне. Екскурсія в Музей порцеляни.
В музеї порцеляни, м.Полонне, дізнаємось секрети та побачимо вироби одного з найпотужніших у минулому фарфорового заводу, який ще з XIX століття прославив це невеличке містечко. Об’єкт називають також музеєм двох заводів, оскільки він розкриває історію відразу двох виробничих підприємств – фарфорового заводу і та заводу художньої кераміки..
13.00 Виїзд м. Баранівка
13.25 Прибуття до м. Баранівка. Екскурсія в музей порцеляни.
Відвідаємо музей найстарішої порцелянової мануфактури України, яку Михайло Мезер відкрив у 1802 році і виробництво проіснувала до 2010р. Тут зібрані дивовижні зразки фарфорових виробів, технологія та якість яких настільки унікальна, що дозволяла баранівським майстрам здобувати найвищі нагороди на міжнародних виставках.
Навіть якщо ви зовсім не шанувальник посуду, Вас не залишить байдужим форми та візерунки експозиції.
Часи, коли баранівська порцеляна була мало не в кожній оселі, давно минули. Тепер чимало господинь бережуть сервізи з Баранівки, як цінну реліквію.
14.25 Виїзд до м. Звягель. В цьому старовинному місті народилася велика українська поетеса - Л. Українка
15.00 Прибуття в м. Звягель.
Екскурсія в будинок-музей, де побачимо будинок, де жила родина Лесі Українки та її дитячу кімнату.
Також в музеї представлено кілька експозиційних залів, таких як "Волинськими стежками Лесі Українки", "Через все життя – до Лісової пісні". У залах зможемо побачити близько 6000 тисяч особистих речей поетеси, рідкісні фотографії та документи, а також ознайомитися з її літературним наслідком.
14.00 Прогулянка по старому місту, де побачимо руїни Звягельського Замку та Палац полковника Мезенцева, який за своєю величчю та архітектурою нагадує замок. Будова розташовується на території парку, що колись належав генерал-майору С. Уварову, а потім – Б. Мезенцеву.
15.00 Переїзд до Коростишівського Каньйону-природного дива України.
Коростишівський Кар'єр - це велике штучне озеро з прозорою водою та пологими схилами.
Історія каньйону починається наприкінці XIX, коли на цьому місці почали активно видобувати граніт. Зараз це величні гранітні скелі, оточені сосновими лісами – неймовірне місце для фотосесій і пікніків.
16.20 Прибуття до Коростишівського каньйону. Прогулянка та інстаграм фотосесія. Пікнік.
18.30 Виїзд в Київ
20.00 Прибуття до Києва