Київ, вул. Велика Васильківська, 65, оф. 366
Види відпочинку

Тури до Польщі

Гірськолижні тури в Закопане - це поїздка в невелике містечко, яке знаходиться в оточенні Альпійських гір, воно розташувалося в підніжжя південних схилів Татр,відпочинок у Закопане взимку і по праву вважається найкращим у Польщі. Найвеличніша і найкрасивіша тут гора Гевонт. Саме сюди прагнуть потрапити всі, хто купує гірськолижні тури до Польщі. Сюди їдуть святкувати Новий рік у Закпані поляки, німці, україни, росіяни, білоруси, словаки, чехи та багато інших. Чим так приваблює і приваблює туристів гірськолижний курорт Закопане, звичайно це можливість покататися на гірських лижах, санках, сноубордах і ковзанах. Відвідати Спа центри, басейни, Аквапарки та термальні комплекси, які є в окрузі Закопан достатньо для проведення дозвілля. І це далеко не весь перелік того, як чудово провести час разом всією родиною або великою дружною компанією.

Гірськолижні тури в Закопане

Ще зовсім недавно для того, щоб придбати гірськолижний тур у Закопане, необхідно було подати документи за вчасно та чекати на їх отримання, зараз все стало набагато простіше. Ви замовляєте орнолижні тури в Закопане ми підбираємо та бронюємо для вас зручне розміщення, транспорт та виписуємо страховку і ось ви вже щасливий володар путівки на зимовий відпочинок у Закопане. У тури в Закопане починають вимагати з перших днів осені, тому щоб отримати гарне розміщення і прийнятною ціною, про це треба подбати заздалегідь. Як правило, гірськолижні тури в Закопане розкуповують ще до початку зими.

Гірськолижні тури в Закопане

Закопане карта трас

Гірськолижні спорт, мабуть, це найважливіше заради чого приїжджають у Закопане і це не випадково. У Закопане є 10 чудово обладнаних, сучасних. гірськолижних комплексів, понад 50 витягів. Гірськолижні комплекси: Буторовий Верх, Каспровий Верх, Носаль, Костеліско, Анталувка, Козинець, Губалувка, Будзовський Верх, Харенда – всі вони мають різну складність. супер профі та найвідчайдушніших і впевнених у собі. Є схили на яких можна здійснювати фрірайд. Відпочинок у Закопане взимку зможе підкорити серця не лише дорослих лижників, а й дітей. Саме тут багато хто з нас вперше познайомився з лижами чи сноубордами.

Відпочинок у Закопане взимку

Відпочинок у Закопане взимку -  найцікавіший і різноманітніший, і не важливо, що ви не вмієте кататися на лижах, а приїхали в гірськолижний курорт Закопане, ми пропонуємо вам розваги на будь-який смак: є можливість покататися на санках, в самому центрі Закопане є чудова крита ковзанка, де можна провести час весело і цікаво всією родиною та в компанії друзів! Відпочинок у Закопане - це чудові термальні комплекси, де можна провести свій час доки любителі гірських лиж отримують свою порцію адреналіну. Але смію вас запевнити, що відпочинок у Закопане гарний у будь-яку пору року. Гори, походи в ліс, катання на витягах, екскурсії на озеро Морсько Око та багато іншого. Ну а який же відпочинок без прогулянки центральною вулицею - Крупівки, без відвідування яскравого, барвистого та завжди святкового базару, без смачного копченого сиру та чудово співаючих польських музикантів у гарному національному одязі, і це все створює відчуття свята, і це все гірськолижний курорт Закопане. !

Відпочинок у Закопане взимку

Новий рік у Закопане

Поляки люблять та вміють святкувати свята красиво, весело та душевно та найважливіші свята для них це Новий рік та Різдво. У цей період не працюють банки, державні та комерційні організації, магазини та торгові центри – усі поспішають на свято. Дуже велика кількість поляків і не тільки їде святкувати Новий рік у Закопане. Який він Новий рік у Закопане – це веселощі, сміх, яскраві костюми, смачно приготовлена ??національна їжа і звичайно танці до упаду. Якщо ви хочете святкувати Новий Рік у Закопане - вам потрібно про це подбати заздалегідь, тому що Закопани ціни 2022 року мають діапазон від найнижчих до найвищих. У Закопане ціни 2022 – є на різний гаманець! Ну і звичайно є пропозиції - відповідність ціна - якість! Новорічні тури в Закопане зазвичай розкуповують ще наприкінці осені. Якщо ви хочете встигнути купити Новорічний тур Закопаном замовляйте його вже сьогодні.

Ми знаємо про гірськолижний відпочинок у Закопане все, дзвоніть і допоможемо вам визначитися з вибором !

Види відпочинку
- Україна - Італія - Франція - Чехія - Угорщина - Австрія - Румунія
- Англія - Іспанія - Хорватія
- Болгарія - Греція - Черногорія - Іспанія - Італія
- екскурсійні тури
Медичне cтрахування